x
Rezerwacaja- hotel pod kolumnami
Aby zarezerwować pokój zadzwoń lub napisz:
+48 696 428 234 biuro@podkolumnami.pl


O nas

Restauracja Pod Kolumnami to modny, nowoczesny wystrój.

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Stworzyliśmy trzy sale: pierwsza z nich ze swoim przytulnym wnętrzem sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi,  druga posiada klasyczny wystrój, idealnie sprawdzający się na rodzinne spotkania czy imprezy okolicznościowe. Trzecia sala z XVII-wiecznym, ceglanym sklepieniem i stołem bilardowym tworzy niepowtarzalny klimat.

Restauracja Pod Kolumnami to pyszne jedzenie.

W naszej kuchni staramy się połączyć smaki tradycyjne z tymi trochę mniej znanymi. Pozwalamy naszym gościom eksperymentować i doświadczać czegoś nowego. Nasze menu opiera się głównie na daniach kuchni europejskiej z amerykańskim akcentem w postaci burgerów, które nasi klienci uwielbiają.

Organizacja imprez

Restauracja Pod Kolumnami to także przyjęcia okolicznościowe.

Oferujemy organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, dysponując trzema stylowymi salami, rozbudowanym menu przygotowanym i komponowanym specjalnie na Państwa potrzeby. Sprawimy, że Państwo jak i Państwa goście poczujecie się u nas wyjątkowo.

Oraganizacja imprez

NASZ BROWAR

Nasz browar

Pilica miała swój udział w historii Polski, teraz czas na Polską Piwną Rewolucję, w której korzystając z doświadczeń i wniosków wyciągniętych z piwowarstwa domowego, mamy aspiracje na wpisanie się w karty piw rzemieślniczych, bo Browar Pilica po latach nieobecności wraca by warzyć legendy!

Pilica to nasz dom i rodzina, serdecznie zapraszamy do tego wspaniałego miejsca. Wpadnij na dzban piwa i poznaj nas!

Kontakt

Restauracja i Pokoje Hotelowe
POD KOLUMNAMI

ul. Senatorska 13, Pilica 42-436
Tel.: +48 696 428 234
E-mail: biuro@podkolumnami.pl

Godziny otwarcia

PON – CZW: 12:00 – 21:00
PIĄ – SOB: 12:00 – 0:00
NIE: 12:00 – 22:00