x
Rezerwacaja- hotel pod kolumnami
Aby zarezerwować pokój zadzwoń lub napisz:
+48 696 428 234 biuro@podkolumnami.pl  O nas

  Restauracja Pod Kolumnami to modny, nowoczesny wystrój.

  Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Stworzyliśmy trzy sale: pierwsza z nich ze swoim przytulnym wnętrzem sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi,  druga posiada klasyczny wystrój, idealnie sprawdzający się na rodzinne spotkania czy imprezy okolicznościowe. Trzecia sala z XVII-wiecznym, ceglanym sklepieniem i stołem bilardowym tworzy niepowtarzalny klimat.

  Restauracja Pod Kolumnami to pyszne jedzenie.

  W naszej kuchni staramy się połączyć smaki tradycyjne z tymi trochę mniej znanymi. Pozwalamy naszym gościom eksperymentować i doświadczać czegoś nowego. Nasze menu opiera się głównie na daniach kuchni europejskiej z amerykańskim akcentem w postaci burgerów, które nasi klienci uwielbiają.

   

  Organizacja imprez

  Restauracja Pod Kolumnami to także przyjęcia okolicznościowe.

  Oferujemy organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, dysponując trzema stylowymi salami, rozbudowanym menu przygotowanym i komponowanym specjalnie na Państwa potrzeby. Sprawimy, że Państwo jak i Państwa goście poczujecie się u nas wyjątkowo.

  Oraganizacja imprez

  NASZ BROWAR

  Nasz browar

  Pilica miała swój udział w historii Polski, teraz czas na Polską Piwną Rewolucję, w której korzystając z doświadczeń i wniosków wyciągniętych z piwowarstwa domowego, mamy aspiracje na wpisanie się w karty piw rzemieślniczych, bo Browar Pilica po latach nieobecności wraca by warzyć legendy!

  Pilica to nasz dom i rodzina, serdecznie zapraszamy do tego wspaniałego miejsca. Wpadnij na dzban piwa i poznaj nas!

  Kontakt

  Restauracja i Pokoje Hotelowe
  POD KOLUMNAMI

  ul. Senatorska 13, Pilica 42-436
  Tel.: +48 696 428 234
  E-mail: biuro@podkolumnami.pl

  Godziny otwarcia

  PON – CZW: 12:00 – 21:00
  PIĄ – SOB: 12:00 – 0:00
  NIE: 12:00 – 22:00